14 липня 2023 у заміському комплексі Sobi Club відбулася зустріч учасників Асоціації імпортерів та дистриб'юторів автокомпонентів, участь у якій взяли представники компаній Bosch, Febi, IHR, Inter Cars, Magneti Marelli, ZF, Авто Трейд Компані, Азія Партс, Еліт Україна, ЕСО-Автотехнікс та Омега.
 
Захід пройшов у форматі "без краваток" у мальовничому місці за Києвом. Поєднавши відпочинок із неформальним спілкуванням, члени АІДА мали змогу посмажити шашлики, порибалити та обговорити актуальні проблеми ринку автозапчастин і діяльності Асоціації.
 
Особливістю заходу стало приєднання нового члена до складу АІДА - компанії ZF Friedrichshafen AG, яка входить до десятки найбільших постачальників автомобільної промисловості в світі. Продукція ZF використовується в автомобілях, будівельній та сільськогосподарській техніці, а також у залізничному та водному транспорті.
 
Зустріч започаткувала новий напрям роботи Асоціації щодо сприяння неформальному спілкуванню та обміну практичним досвідом між учасниками ринку автозапчастин. АІДА планує проведення таких заходів на регулярній основі.